Na chwilę obecną nasze najbliższe cele to:

1. Nowe tereny - większe i mniejsze, na pewno ciekawe i kryjące wiele sekretów. Gracze będą mieli okazję zwiedzać między innymi takie krainy jak Oxenfurt (gdzie ponoć bardzo słynna akademia stoi). Oczywiście to nie wszystko, co ma być dodane - wiadomość o innych terenach niech do końca pozostanie tajemnicą ;). W każdym bądź razie zmierzamy do tego, by każdy mógł odnaleźć swoje miejsce w świecie.

2. Alchemia - tajemnicza sztuka tworzenia mikstur z ziół, tudzież innych komponentów. Kto wie, może komuś na mudzie uda się odkryć metodę transmutacji ołowiu w złoto, bądź wynajdzie środek na wszelkie choroby?

3. Walka - co tu dużo mówić, każdy jednym tchem jest w stanie wymienić kilka mankamentów obecnego systemu. By sprawić, że walka stanie się prawdziwą przyjemnością, wprowadzimy następujące elementy:

  • typy ran w zależności od obrażeń
  • opatrunki
  • blizny
  • taktyki walki (także drużynowej)
  • nowe opisy

4. Szlachetne zwierzęta końmi zwane - jako że świat staje się coraz większy, dostrzegamy potrzebę oddania w ręce graczy szybkiego i wygodnego sposobu na podróżowanie. Już niedługo na traktach będzie można odnaleźć ślady kopyt, tudzież głębokie koleiny pozostałe po ciężkich wozach.

Ta krótka lista nie wyczerpuje wszystkiego, nad czym dniami i nocami trudzą się wizowie, tak więc na pewno nie jednym gracze będą jeszcze zaskoczeni ;)