30 grudnia 2010, 05:22
(autor: vera)

Ogłaszam zakończenie świątecznego przyjęcia.

Z tego miejsca pragnę podziękować wszystkim graczom za wspólnie spędzony czas oraz czarodziejom, którzy aktywnie wspierali tą inicjatywę.
Zostaliśmy bardzo mile zaskoczeni zainteresowaniem, jakie wciąż kręci się wokół Vatt'gherna - chyba nikt z nas nie spodziewał się aż tylu (naliczyłem 29) graczy.

Dla mnie osobiście to było bardzo pozytywne przeżycie - po 2 latach zamknięcia MUD, w którego wkładaliśmy tyle wysiłku nagle zaczął... po prostu żyć. Mam nadzieję, że tym jednodniowym otwarciem pokazałem wszystkim niedowiarkom, a także (co tu ukrywać) czarodziejom którym brakuje motywacji, że jak się chce to można.

Co prawda nawet nie mieliście okazji zobaczyć wszystkiego, co przez ten długi czas zostało zrobione, no i nie obyło się bez kilku błędów, a chyba najbardziej uciążliwym z nich był błąd z zapychaniem pamięci serwera, co wywoływało nagłe apokalipsy - po raz kolejny przekonaliśmy się, że niezależnie od ilości wykonanych testów 'na sucho', i tak nie można wszystkiego przewidzieć. Błąd ten uniemożliwił nam także zorganizowanie dla Was przyjęcia przy ognisku, któremu towarzyszyć miała muzyka i zabawy.

Mimo wszystko, dzień należał zdecydowanie do tych bardziej udanych. Mam nadzieję, że zmobilizuje to nas wszystkich do pracy. Jeszcze kilka poprawek i dokończenie systemu walki. Do rychłego otwarcia, tym razem na dobre!

Pozdrawiam i dziękuję za wspólne granie :)