23 grudzień 2010, 14:40
(autor: vera)

Witajcie,

W imieniu czarodziejów Vatt'gherna pragnę złożyć wszystkim wiernym, wciąż oczekującym na muda graczom serdecznie życzenia świąteczne. Dziękuję, że spędziliście z nami kolejny ciężki rok.

Z tej okazji przyszykowaliśmy dla Was specjalną niespodziankę... Tak, tak, dobrze myślicie - otwieramy MUDa! Zapraszam wszystkich do zalogowania się na vattghern.com.pl 3011 w środę 29.12.2010. Od godziny 15 do późnej nocy Vatt'ghern będzie otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Otwarcie na stałe odbędzie się krótko po tym, bo już w styczniu. Zaczynamy działać. :)

Czas na wszelkie pytania i dalsze informacje będzie po świątecznym otwarciu.

Wesołych Świąt,
Vera

12 czerwca 2010, 14:07
(autor: vera)

No i poszło! Stara maszyna została znów wprawiona w ruch. Jeszcze tylko trochę skrzypi w niektórych miejscach...

Dopiero niecałe 2 tygodnie minęły, a już znalazły się pierwsze osoby chętne do pomocy. Zrekrutowaliśmy nowego czarodzieja (listę obecnych znajdziecie TU) i nawiązaliśmy kontakt z kilkoma innymi osobami. Oby ten powiew świeżości przyniósł ze sobą dobre plony. A stare wygi też już się biorą za robotę, ale narazie jeszcze ostrożnie i powolutku, żeby sesji nie zawalić.

A co na mudziku? Rośnie nam jak na drożdżach. Niebawem może być już niemalże dwukrotne większy niż ten jakiego znaliście. Coraz bliżej granic z nowymi państwami. Ponadto, jest już pewne, że powstanie nowa gildia i zupełnie nowy zawód. Powstaną także (w zasadzie już są) zupełnie nowe umiejętności - narazie są 4. Jakie, to niespodzianka. :)

Aha! Burmistrz Rinde w imieniu wszystkich mieszkańców polecił mi przesłać pozdrowienia. Nawet strażnicy się stęsknili.