www.vattghern.com.pl

Forum muda Vatt'ghern
Teraz jest Wt gru 12, 2017 7:28

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz gru 23, 2010 14:37 
Czarodziej

23 grudzień 2010, 14:40
(autor: vera)

Witajcie,

W imieniu czarodziejów Vatt'gherna pragnę złożyć wszystkim wiernym, wciąż oczekującym na muda graczom serdecznie życzenia świąteczne. Dziękuję, że spędziliście z nami kolejny ciężki rok.

Z tej okazji przyszykowaliśmy dla Was specjalną niespodziankę... Tak, tak, dobrze myślicie - otwieramy MUDa! Zapraszam wszystkich do zalogowania się na vattghern.com.pl 3011 w środę 29.12.2010. Od godziny 15 do późnej nocy Vatt'ghern będzie otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Otwarcie na stałe odbędzie się krótko po tym, bo już w styczniu. Zaczynamy działać. :)

Czas na wszelkie pytania i dalsze informacje będzie po świątecznym otwarciu.

Wesołych Świąt,
Vera

PostNapisane: Cz gru 30, 2010 5:34 
Czarodziej

30 grudnia 2010, 05:22

Ogłaszam zakończenie świątecznego przyjęcia.

Z tego miejsca pragnę podziękować wszystkim graczom za wspólnie spędzony czas oraz czarodziejom, którzy aktywnie wspierali tą inicjatywę.
Zostaliśmy bardzo mile zaskoczeni zainteresowaniem, jakie wciąż kręci się wokół Vatt'gherna - chyba nikt z nas nie spodziewał się aż tylu (naliczyłem 29) graczy.

Dla mnie osobiście to było bardzo pozytywne przeżycie - po 2 latach zamknięcia MUD, w którego wkładaliśmy tyle wysiłku nagle zaczął... po prostu żyć. Mam nadzieję, że tym jednodniowym otwarciem pokazałem wszystkim niedowiarkom, a także (co tu ukrywać) czarodziejom którym brakuje motywacji, że jak się chce to można.

Co prawda nawet nie mieliście okazji zobaczyć wszystkiego, co przez ten długi czas zostało zrobione, no i nie obyło się bez kilku błędów, a chyba najbardziej uciążliwym z nich był błąd z zapychaniem pamięci serwera, co wywoływało nagłe apokalipsy - po raz kolejny przekonaliśmy się, że niezależnie od ilości wykonanych testów 'na sucho', i tak nie można wszystkiego przewidzieć. Błąd ten uniemożliwił nam także zorganizowanie dla Was przyjęcia przy ognisku, któremu towarzyszyć miała muzyka i zabawy.

Mimo wszystko, dzień należał zdecydowanie do tych bardziej udanych. Mam nadzieję, że zmobilizuje to nas wszystkich do ruszenia machiny na dobre. Jeszcze kilka poprawek i dokończenie systemu walki. Do rychłego otwarcia, tym razem na dobre!

Pozdrawiam i dziękuję za wspólne granie :)

PostNapisane: Wt mar 15, 2011 12:35 
Czarodziej

15 marca 2011

Nastały dziwne czasy. Z mudzikiem trochę gorzej ostatnio - po Krunie przyszła na mnie pora na skoncentrowanie swoich sił gdzie indziej i mamy mały zastój. Reszta czarodziejów gromadzi się na forum i czuć napiętą atmosferę. Ale nasz Vatt'ghern niewzruszony jest niczym monolit. Amen! ;)

Idzie wiosna i promień nadziei wraz z nią. Mamy nowego czarodzieja, a z oddali gdzieś dobiega głos krasnoluda Kruna: "jeszcze z Wami nie skończyłem!" Czy wróci i ukończy swe dzieło? Czy to tylko zbłąkane echo? Pożyjemy zobaczymy.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1