www.vattghern.com.pl

Forum muda Vatt'ghern
Teraz jest Wt gru 12, 2017 7:23

Strefa czasowa: UTC + 1

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 

Jak według Ciebie wypadły testy alfa?
Wyśmienicie! 11%  11%  [ 2 ]
Wspaniale, ale czegoś mi tam brakowało...! 44%  44%  [ 8 ]
Średnio. 33%  33%  [ 6 ]
Tak sobie, jeszcze bardzo dużo pracy przed wami... 11%  11%  [ 2 ]
Cieńko. Poczekajmy lepiej do beta testów... 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 18
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz cze 15, 2006 1:14 

Lokalizacja: Wszechświat, Droga Mleczna, Sektor Alpha, Układ Słoneczny, Ziemia, Wsch. Europa, Polska, Poznań
O udział w ankiecie prosiłbym jedynie osoby które testowały wersje alfa. Dziękuje.

Więc tak - moim zdaniem - Alfa wypadła bardzo dobrze. Zniecierpliwieni gracze w końcu otrzymali to, co otrzymać chcieli - Vatt'gherna w praktyce. Jedni z zapałem zabrali się za testowanie, drudzy pobawili się troche w odgrywanie postaci... trzeci stłukli kilku ylfów... ;-) Ja tam sie dobrze bawiłem, porobiłem wszystkiego po trochu i jestem szczęśliwy. Czuje jednak pewien niedosyt, brakowało mi czegoś - jednak takie odczucia są naturalne po alfie... może to, że było to malutkie miasto, może to, że mało rozbudowane póki co możliwości tych "życiowych"... szczerze powiedziawszy nie wiem. Napewno zadowolił mnie poziom interakcji z otoczeniem. Jak na alfe to był wspaniały.

Podsumowując jestem mile zaskoczony jak na alphe, chociaż może wydawać się mało, to i tak jest to solidnie zrobione i zanosi się na to, że są to solidne fundamenty na wspaniałego muda. I mam nadzieje, ze teraz Czarodzieje wezma sie do ciężkiej roboty, zeby do testow beta mud było miodzio :-)

Sprawy, które moim zdaniem powinno się zająć w najbliższym czasie:
1. Rozbudowa świata,
2. System walki,
3. Questy.
(kolejność przypadkowa naturalnie ... ;-))
----
Przepraszam, jeżeli coś ktoś nie zrozumiał, ale niestety jestem osobą pracującą i właśnie wróciłem po 12 godzinach zapierdalu w robocie. Mam prawo być wyczerpany.

Pozdrawiam,
NecroChrist.

PostNapisane: Cz cze 15, 2006 9:33 

Ja pograłam sobie tyle co kot napłakal, ale cóż, sesja...

Alfa to świetny szkic, ale szkic jedynie i nie wątpię, że będzie potężnie rozbudowany, do czego przecież sama zamierzam się jeszcze przyłożyć. Już za chwilę wakacje, trochę więcej czasu, trochę więcej pomysłów, opisów itp.

Za kreowanie postaci wogóle się nie zabierałam, bardziej testowałam i zaopznawałam alfowską ekipę testerów.

Poroponuję, żeby wizowie wypisali listę rzeczy, które są najbardziej porzebne my się za to systematycznie zabierzemy. Ja dokończę świątynię (egzamin odpada jeden po drugim, więc coraz więcej mam czasu. Jak na złość ten tydzień był najcięższy) i jeśli chcecie mogę spróbować wykombinować coś z opisem śmierci, tylko muszę wiedzieć jakie wizowie mają pomysły i założenia.

I nad questami baaardzo trzeba pomyśleć :)

Ale jak na pierwszy zarys MUD'a - ten zapowiada się naprawdę świetnie! Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę go w całej okazałości.

PostNapisane: Cz cze 15, 2006 13:12 
Nie bede owijal w bawelne - ja sie spodziewalem mimo wszystko czegos wiecej..jakiegos questa, bardziej efektownego systemu walki, itp. Wiem jednak, ze macie w planach bardzo innowacyjne rozwiazania, ktore zdecydowanie polepsza grywalnosc. Za to wielki "RISPEKT".
Jedno jest pewne - Wizowie byli, naprawiali, wysluchiwali naszych prosb, skarg, wnioskow, wyjasniali i niejednkrotnie wykazywali sie ogromna cierpliwoscia. Byc moze sie powtorze, ale takie zachowanie Czarodziejow bardzo dobrze wrozy i daje nadzieje na to, ze mud jest jednak w stanie ruszyc w wersji znacznie rozszerzonej jesienia. Oczywiscie w swoim imieniu zapewniam, ze nie pozostane biernym obserwatorem, dodam cos od siebie i bede staral sie tworzyc opisy, moze nie tak dobre, jak Tinardan (ktora zreszta pozdrawiam), ale ktorys moze sie przyda.
Chcialem rowniez z tego miejsca podziekowac kilku osobom.
1. Przede wszystkim Verowi (oj, skopana masz ta odmiane imienia) za cierpliwosc wzgledem mojej "czepliwosci" i dostrzeganiu wszedzie bledow, za "kulturalne" wypraszanie mnie z karczmy, cytuje: "Wypierdalac !"
2. Vortakowi/Karelowi za odwazne i malo skuteczne wsparcie mnie w walce i za EFEKTOWNE zniszczenie swiata. :p
3. Avardowi za ciagle naprawianie bledow i rowniez wysluchiwanie mych narzekan
4. Sedowi za przypomnienie mi, jak nalezy skutecznie uciekac na mudzie, by nie zostac zabitym
5. Tinardan za nieswiadome nauczenie mnie, jak sie powinno tworzyc dobre opisy (z Twoich opisow mozna sie wiele nauczyc)
Poandto: Vitronowi, Silvestrowi no i NASZEMU KOCHANEMU, w 100% elfiemu (placzliwemu) Ghallerianowi :D
Pozdrawiam,
Sagit

PostNapisane: Cz cze 15, 2006 14:11 

No coż, szkoda że już koniec. :(
Alfatesty wypadly w miare dobrze. Zaskoczyly mnie nowe, nieznane dotad rzeczy i ciekawe rozwiazania(chociazby tworzenie postaci). Wizowie szybko reagowali na nasze Zgloszenia i zawsze mozna bylo z nimi pogadac. Bardzo dobrze sie bawilem z wami, tymi ktorych imion nie pamietam oraz z: Sagitem, Silvestrem,Rivem, Tinardan, Sedem(temu to pod koniec odwalalo) i wszystkimi czarodziejami ktorzy znalezni sobie troche czasu zeby z nami poerpgowac. Mysle ze jezeli osoby ktore tworza ten swiat nie wykrusza sie to powstanie swietny Mud, ktorego zalązek widzielismy w wersji Alfa. :D
Gorace pozdrowienia :)
Vitus.

PostNapisane: Cz cze 15, 2006 18:15 
Czarodziej

O, dzięki Fenek. :P
Wiesz, tyle roboty, że nawet własnej odmiany nie było kiedy poprawić. ;)
:-D

PostNapisane: Cz cze 15, 2006 19:51 

Vera - to dlatego nie mogłam Ci nic wręczyć...

Fenek - Dzięki :o

PostNapisane: Cz cze 15, 2006 22:23 

Nie wiem jak wypadły bo nikt nie przyjął mojego zgłoszenia. Ale cóz trudno poczekam może mnie przyjmiecie na betatesty.

PostNapisane: Pt cze 16, 2006 10:05 
Czarodziej

Buuuuuu, ale lipa. Trzeba było krzyczeć na forum! Napewno Moldi coś przeoczył... :rolleyes:

PostNapisane: Pt cze 16, 2006 10:43 

hmm no ale jak to?
twojego zgłoszenia nie mam, więc albo kliknąłem nie tam gdzie trzeba, albo forum je zjadło. trzeba było krzyczeć :rolleyes:

PostNapisane: Pt cze 16, 2006 21:40 

Cos głodne to forum. Następnym razem narobię takiego krzyku, że od razu zwróci co zeżarlo. Dzięki za wsparcie duchowe!!! :smirk:

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1