www.vattghern.com.pl

Forum muda Vatt'ghern
Teraz jest Wt gru 12, 2017 7:20

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz lut 14, 2008 12:51 

Asiulkowi za to, ze jest taka cudowna ;) :*****~~~~
Kocham Cie kotus ;>

PostNapisane: Śr kwi 02, 2008 11:56 

Pozdrawiam cie Sam-Wiesz-Kto za Sam-Wiesz-Co!
I jeszcze tego drugiego!
I się pozdrawiam też! ^.^

PostNapisane: Cz kwi 03, 2008 20:26 
Podziekowania naleza sie rzecz jasna Krunowi:

http://www.grapheine.com/bombaytv/index ... 81537442d5

PostNapisane: Pt kwi 04, 2008 18:51 

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy mogą się znalezc w linkach poniżej :F
[x - silff, sh - mi, elan - elan]
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9.,10., 11., 12.

PostNapisane: Cz sie 28, 2008 12:37 
Czarodziejka

Minęło już kilka dni od naszej małej imprezki, więc zdałoby się podziękować wszystkim uczestnikom.

Najpierw kobiety:
Anno - dziękuję za ręcznik i ten kieliszek wiśniówki, do którego udało mi się Ciebie namówić!
Za przyprowadzenie naszego nowego wiza oraz nowego kolegi. I w ogóle za wszystko.

No to panowie :D
Wszystkim, z którymi przeżywałam chwile grozy, po spotkaniu pewnego czarującego [lol] pana.
Marcinowi - że jednak się opanował i nie rozwiązał sprawy pięściami ;) choć wiem, że było ciężko :rolleyes:
Jankowi - za intelektualistę i sprytne podchodzenie do problemu, za wspinanie się wszędzie gdzie popadnie (nie ważne, czy to klatka schodowa, czy dąb xD) i za tę wspaniałą i jakże upojną noc spędzoną u Twego boku xD
Sedzikowi - że w zasadzie nie dał się prowokować, za teksty, za pomoc w obaleniu żołądkowej i nie tylko.
Avardowi, mojemu kochanemu braciszkowi, który mimo niechęci do alkoholu wypił z nami kieliszek szampana :D
Krunowi - za wspólną podróż, odliczanie czasu, który wcale nie chciał lecieć, za pojki i wspólne użeranie się z kolegą dresem.
I wreszcie Rantaurowi [Trawie, Chomickowi] za udzielenie nam lokum, butelki nalewki porzeczkowej, za pojki, za cierpliwość wobec sąsiada O.o
I za to, że gdy tak słodko spałeś, a my krzyczeliśmy - Trawa! Pijemy! Natychmiast podnosiłeś się do kieliszka :D

Krunowi, Avardowi i Sedowi za nocne rozmowy o polityce. To taka trochę inna strona zjazdu. Bardzo fajnie znaleźć kogoś, z kim można powaznie pogadać we wczesnych porach rannych (późnych nocnych? O.o)

Z niecierpliwością czekam na kolejny zjazd, mam nadzieję, że będzie nas więcej :P

Jak mi się coś przypomni, to dopiszę, ahoj!

PostNapisane: Cz wrz 18, 2008 20:04 
Czarodziej

Dziękuję wszystkim nowym czarodziejom za to, że po prostu są... i nam pomagają :) i że równie mocno wierzą w Vatt'gherna jak my. No i za dodanie nam otuchy i nowych sił do walki. :)

PostNapisane: Cz kwi 02, 2009 12:52 

Dzieki dla wszystich, ktorzy zjawili sie na tegorocznym pyrkonie.
Bylo gruuubo!

A Tobie, Tabakisto naleza sie szczegolne podziekowania, za oprowadzanie po Poznaniu i kwatere rzecz jasna ;-)

Tytuł: <3
PostNapisane: Pn kwi 06, 2009 19:49 
Oaaa! Zyjecie jeszcze! Fajnieee! Czekam i czekam...

PostNapisane: Pn lip 20, 2009 22:56 

Eskela, podła wióro! Myślisz, że jak masz ekwilibrystycznego, ukrywanie, wspinaczke i niepozorne spozeranie zza drzewa na zarąbiście, to nie zauważymy, że znów szpiegujesz nas na zjezdzie? [-(
http://img381.imageshack.us/img381/6918/ohnou.jpg
http://img193.imageshack.us/img193/167/eskela.jpg

Elo, dzięki nazwijmy to - komuśtam - za cośtam cośtam. W sumie to nikomu się nie należy, ale mus był opublikować te zdjęcia. :nod:

PostNapisane: N maja 09, 2010 8:41 
Czarodziejka

W zasadzie nie podziękowania, a po prostu pozdrowienia dla Tabaka, którego spotkałam (nawet trzykrotnie!) w Zakopanem!

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

PostNapisane: N maja 09, 2010 21:09 
Czarodziej

Cóż, muszę sobie dorabiać, studentom się nie przelewa ;)

PostNapisane: Pn lip 05, 2010 13:37 

Odnosnie dzialkowego zjazdu 2010 pragne podziekowac:

Trawie - za zajebistą miejscówę, oszukiwanie w grze w memory, fotki i rare itemy z szopki :D
Krunowi - za to, że mogłam utrwalić swój odcisk buta na jego zacnej bluzie
Avardowi - za znajomosc drzew z rodziny roslin i machanie rurami od odkurzacza na srodku szosy w srodku nocy
Edrain - za wyjebany w kosmos wianek, dajacy + 30 do targowania, 15 do rusałkowania i 10 do ogolnie rozumianej zajebistosci i za to, ze ma fajna siostre, ktora zdalnie pomaga jej wygrywac wszelkie gry karciane
Jankowi - za zajebisty chlebek, upieczony z tak wielka finezja, kunsztem i uczuciem, wraz z lekka nutka dekadencji, no i za dostrzeganie zla w rozowo odzianych kobietach
Tabakowi - za to, ze nie gral za duzo na harmonijce :P
Veili - za uczenie sie na zjezdzie, za wspolna milosc do koreanskiego popu, choc podzielila nas opinia na temat lamania patykow za pomoca palcow u stop :D
Veli - za zacne plotki i ze dala rade przyjechac (choc na sam koniec), za wspolne krzaczki oraz starozytny wychodek(!), wszelkie babskie sprawy, dzieki, ciociu, no! :*
Michałowi - za magiczne psychotesty z szczescianami i bialymi pokojami bez klamek i za to, ze mam nowego wujka

Bonusowe podziekowania dla pani ze spozywczego, ktora od razu poznala ze jestem rusalka i ze naleza mi sie znizki!

Wasza Fandsamajka!

PostNapisane: Pn lip 05, 2010 13:42 
Czarodziej

Dzień dobry!
Chciałbym wszystkim bardzo, bardzo mocno podziękować za kolejny już zjazd na działeczce! Przechodząc do szczegółów:

Edrain i Jankowi - za wybornego kurczaczka, pilnowanie żebyśmy się nie zgubili i rozpalanie ogniska po elfiemu!
Veli i Cerdinowi - za wspólny spacer na cmentarz i rzeczkę, śpiewanie i że w ogóle chciało wam się przyjechać ;)
Avardowi - za wspólne machanie rurami od odkurzacza i pochodnią!
Tabakowi - że był bardzo grzeczny w sobotę i za pocieszne łamanie patyków stopami! :D
Samaji - za kwikanie, sesję zdjęciową i kasowanie zdjęć oraz za przełamanie strachu do łazienki!
Krunowi - że tak dzielnie znosił naszą abstynencję!
Veili - za urocze zdjęcia, machanie pochodnią i pozę Hitlera!

Mam nadzieję, że niebawem uda się to powtórzyć. Być może we wrześniu ;).

PostNapisane: Pn lip 05, 2010 17:58 

To ja też podziękuję, może nie tak personalnie, ale wszystkim na raz. Tak mało wylewnie i nieco bez polotu, ale ze szczerego serca i z jak najbardziej czystymi intencjami:

Dziękuję!

Ach. Ja = Janek :D

PostNapisane: So sty 29, 2011 19:20 

Obrazek się trochę nie załadował.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Strefa czasowa: UTC + 1